Logo

INVERTER-ELEKTROMOTOR -

Број на оглас: 3447873 | Објавен на: 26.06.2020, 20:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA INVERTER-ELEKTROMOTOR-POLNACH ZA AKUMULATORI

Огласи од: Zoran

Zoran

Велес

Станете Премиум член

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач