Logo

JOOP original

Број на оглас: 3447934 | Објавен на: 23.02.2020, 08:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


JOOP DUAL TIME original(poznat germanski moden brend) vo odlicna sostojba

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 jose

Потврден огласувач