Logo

Се продава куќа во врбеско маало

Број на оглас: 3448052 | Објавен на: 25.02.2020, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 7

Квадратура: 85 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Друго

Дворна површина: 115 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Година на градба: 1960

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација: Запад

Адреса: ул. Битолска 66

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во врбеско маало на ул . Битолска бр 66 - Прилеп. Лице за контакт Пандора 070/33 14 99
Илија 070/ 25 90 25

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Mirce

Потврден огласувач