Logo

Nivi

Број на оглас: 3448101 | Објавен на: 01.08.2020, 21:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 8000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 4 nivi po 8dekara vo selo sojaklari za poveke info.078947123

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Oglas