Logo

Alanser za golf 4

Број на оглас: 3448124 | Објавен на: 30.06.2020, 14:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

2.600 МКД

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Alanser za vw . 1.9 tdi 110 ks
Repariran , smeneni cetkici i piksni

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Mite

Потврден огласувач