Logo

Kupuvam Stan vo Kavadarci

Број на оглас: 3448259 | Објавен на: 15.02.2020, 00:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 4

Квадратура: 90 m²

Греење: Централно

Спрат: 1 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Празен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се бара


Kupuvam Stan vo Kavadarci
Min. da ima 1dnevna 1spalna i 2detski
072218964
072218964
072218964

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач