Logo

СЕ ПРОДАВА ДВОСПРАТНА КУЌА 120 М2 СО ДВОР 110М2

Број на оглас: 3448694 | Објавен на: 29.04.2020, 11:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 6

Квадратура: 120 m²

Број на спратови: 2 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 111 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Полу наместен

Година на градба: 1962

Година на реновирање: 2013

Број на балкони: Тераса + 2 Балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Гаража + 1 Паркинг

Ориентација: Југозапад

Адреса: ПОШИРОК ЦЕНТАР

Цена: 85.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАНА ДВОСПРАТНА КУЌА НА КАТ ПО 60 М2 СО ВИЗБИ ОД 60М2.

КУЌАТА Е ЦЕЛОСНО РЕНОВИРАНА И ВЕДНАШ ВСЕЛЛИВА, СО ИНСТАЛИРАНО ПАРНО НА ДРВА, ПОД-ЛАМИНАТ И СМЕНЕТА ПВЦ ДОГРАМА КОМПЛЕТНО.

ДВА БАЛКОНИ , ДВА ПОСЕБНИ САТОВИ ЗА СТРУЈА НА КАТ, ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ НА ЈУГ, ПАРКИНГ И ГАРАЖА ОД 11 М2.

ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ.071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН.

Огласи од: Делта Ин - Агенција за недвижности

Делта Ин - Агенција за недвижности

ул.Велешка бр.17
Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Делта Ин - Агенција за недвижности (претпријатие)

Потврден огласувач