Logo

Mini phone

Број на оглас: 3448729 | Објавен на: 26.02.2020, 15:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Друга марка

Модел: L8

Боја: Black

Интерна меморија: до 1 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.300 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


NOVI MINI TELFONCINJA, RABOTAT NA SITE MREZI

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Bojan

Потврден огласувач