Logo

Izdavam deloven prostor Valandovo

Број на оглас: 3448926 | Објавен на: 16.11.2020, 11:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 70 m²

Цена: 130 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam deloven prostor Valandovo 80 m2 vo kuka prizemje, 2 prostorii, toalet, hodnik, poseben vlez, dvor, parking vo blizina na Opstina Valandovo.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dinko

Потврден огласувач