Logo

E 200 avangarde 100kw136ps 07

Број на оглас: 3448989 | Објавен на: 23.02.2020, 09:30
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 8.450 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedesov e dojden od
Germany so vozenje
Plateni se davackite do notarska zaverka;(cenava?

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач