Logo

185/60/15

Број на оглас: 3449558 | Објавен на: 14.02.2020, 14:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


2 br. 185/60/15 polovni zimni gumi Continental , letna guma 1 br. 225/45/17 1500 den inf na tel 075 229 847 Igor

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач