Logo

PRODAVAM VETERNICA

Број на оглас: 3449771 | Објавен на: 06.04.2020, 14:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Соларните апарати енергија

Вид на оглас: Се продава


Se prodava veternica 500 w 12 v zaedno so kontroler kinesko proizvostvo.

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 baze

Потврден огласувач