1 / 12
AUDI A6 S-LINE
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2020 17:50

Дебар / Дебар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Златна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2020

Сила на моторот:

165 kw / 224 ks

Audi A6 S-LINE 3.0 TDI
2005 god
270 000
Registracija do 02.2020
F1 na volan
Greaci na sediste
Xenon/Bixenon
Parking sensor
18-Bandasi
Full Oprema
Vredi da se vidi-071 808 006
CENA PO DOGOVOR

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Miti
Потврден огласувач
071808006
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам