Logo

DODGE 2.8CRD 4X4 NITRO UVEZEN OD SVAJCARIJA

Број на оглас: 3449914 | Објавен на: 03.07.2020, 15:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Dodge

Модел: Nitro

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2021

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 7.900 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


DODGE 2.8CRD 4X4 2007.GODINA
UVEZEN OD SVAJCARIJA
REGISTRIRAN DO 21 05 2021 G.
FULL OPREMA, REALNI KM.
ODGOVARAM SAMO NA TEL.077-533-906..
BEZ ZAMENI.....

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 xxx

Потврден огласувач