Logo

Seat Leon 1.9tdi 2006g

Број на оглас: 3450460 | Објавен на: 03.07.2020, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2018

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava leon 1.9tdi 105ks 2006g full oprema

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Ilco

Потврден огласувач