Logo

3 GUMI MICHELIN 225 55 17 ZIMNI

Број на оглас: 3450505 | Објавен на: 30.08.2020, 12:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Зимски Гуми

Ширина: 225

Висина: 55

Дијаметар: 17

Цена: 500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT 3 GUMI 225 55 17KI MICHELIN ZIMNI. CENATA ZA SITE 3 GUMI E 500 DENARI

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 B

Потврден огласувач