1 / 12
BMW X3 2.0-150ks 2006год
7.400 €
Цената не е фиксна
19.06.2021 01:35

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

BMW

Модел:

X 3

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2021

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

BMW X3 2.0-150ks 2006год.Возилото е донесено од Германија.Царинето и регистрирано 7400 евра.
Хсенон светла,паркинг сензори, два клуча и останата фул опрема од М Пакет.Без рѓосувачки знаци гаражиран автомобил купен од приватно лице.
Комплетни документи на кои ги пишува реалните 234000км.
Со него одат два пара алум бандажи летни и нови зимски гуми.
Овде му е и направен редовен сервис Оригинално bmw уље и филтри Сменети му се дискови и плочки.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

oglas
Потврден огласувач
070/218-183
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам