Logo

Prodavam lada samara ispravna komplet

Број на оглас: 3451078 | Објавен на: 28.03.2020, 15:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Samara

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 25.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam lada samara ispravna komplet
Smeneto lamela potisna I drug lager nov karburator ima so nego ima I rezerva motor tel 077857549 pece
Kontakt:077857549 pece
077857549 pece
077857549 Pece
Tel dole ne vazi na 077857549 PECE

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 riste

Потврден огласувач