Logo

CANNONDALE RAVEN Super ..VELOSIPED..

Број на оглас: 3451109 | Објавен на: 19.02.2020, 15:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Вид на велосипедот: Механички

Пол: Машки

Големина на тркало: 24 "

Големина на рам: 26 "

Цена: 200 €

250 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Вид на оглас: Се продава


Se prodava dobro zacuvan velosiped donesen e od ch ... za info ..077943348.. viber

 Гевгелија    Општина:Дојран

Прати Е-Маил

 eftimovskislave@ymail.com

Потврден огласувач