Logo

KUPUVAM Suzuki Jimny

Број на оглас: 3451180 | Објавен на: 22.11.2020, 17:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Jimny

Година: 2002

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 11 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KUPUVAM SUZUKI JIMNY
BARAM DA KUPAM SUZUKI JIMNY DZIPCE ZDRAVO NA MK TABLICI PONUDETE SO REALNA CENA
KUPUVAM SUZUKI JIMNY
KUPUVAM
KUPUVAM
KUPUVAM

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 koki

Потврден огласувач