Logo

BMW X5 218 ks,Sport packet,panorama

Број на оглас: 3451328 | Објавен на: 21.02.2020, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Streptronic / tiptronic

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 218 kw / 296 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 5.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


BMW X5 FACE Sport Paket FULL PANORAMA ТОП СОСТОЈБА! Моќ:218 к.с. Евростандарт Евро 3 Автоматик Джип 250.000 км • GPS систем • Автоматик контрола на стабилността • Адаптивни предни светлини • ABS • Јастуци - Задни • Јастуци - Предни • Јастуци - Странични • Електроника програма за стабилност • Контрол на гумите • Парктроник • Система за контрол на спуштање • Система за помагање на кошчење Други • 4x4 • Долга база Екстериор • 4(5) Врати • Ксенон фарови • Алуминиумски бандажи 19 • Металик • Панорама • Халогенки • Аларм • Имобилајзер • Централно заклучување** Интериер • Кожен салон Комфорт • Bluetooth \ handsfree система • DVD, TV • Steptronic, Tiptronic • USB, audio\video, IN\AUX излез • Блокада на диференцијал • Бордкомпјутер • Регулација на светла • Ел. Огледала • Ел. Стакла • Ел. регулирање на седишта • Климатроник • Мултифункционален волан • Навигација • ВЕБАСТО • Греачи на седишта • Регулирање на волан • Сензор за дожд • Серво волан • Система за миење на фарови • Систем за контрола на брзина (автопилот) • Стерео уредба и многу друга опрема.....МОЖЕ И ЗАМЕНА!!

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Живица

Потврден огласувач