Logo

Ford Escort 1.8 efi Vo Delovi

Број на оглас: 3451363 | Објавен на: 12.09.2020, 11:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1994

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2020

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Escort 1.8 105 ks efi za delovi se sto vi treba Prakam i po kargo inf na 077 726 148

 Кратово

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач