Logo

Niva vo s.Adzimatovo

Број на оглас: 3451660 | Објавен на: 01.08.2020, 14:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 4000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Се продава нива во село Аџиматово, наспроти селските гробишта во правец на село Црнилиште.
За повеќе информации, само на мобилен!!!

 Свети Николе    Општина:Лозово

Прати Е-Маил

 Aco

Потврден огласувач