Logo

Opel Corsa 1.3 cdti

Број на оглас: 3451811 | Објавен на: 05.04.2020, 13:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 3.999 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava OPEL CORSA 1.3 CDTI 55kw
-ekonomicno vozilo
-proizvedena 2008/07
-so pominati 160.000km.
-Registracija ima do 12.2020
-Mnogu dobro kolice za vozac pocetnik.
- 4/5 vrati .

Napraven e servis, smeneti se ulje,filter za ulje,filter za polen,filter za vozduh,filter za nafta.

EKTRA SOSTOJBA

FULL oprema :

- klima;
- servo volan;
- el. paket;
- esp , abs , air. bag;
- kozen volan;
- aluminiumski bandasi;
- 2 kluca
- a ima i komandi na volan.

Cena po dogovor.
Samo za seriozni kupuvaci i dogovaranje na lice mesto.
Bez zameni !!!

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 ace

Потврден огласувач