Logo

Se prodavaat pauni

Број на оглас: 3451965 | Објавен на: 28.03.2020, 13:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat par pauni na vozras od 4 god
I jajca od pauni cena 500 denari

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 srbo

Потврден огласувач