Logo

parno za audi a4. passat

Број на оглас: 3452023 | Објавен на: 23.05.2020, 09:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: a4 .passat

Tип на делови: Клима уреди

Цена: 20 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava radiator za parno audi a4.passat.b5.95-00. 20 eur. i drugi delovi za audi.passat. tel.077 521 447. gevgelija. po cargo.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 laki

Потврден огласувач