Logo

Дребонг,стубна бормашина,циркулар и други алати

Број на оглас: 3452398 | Објавен на: 02.06.2020, 15:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Вид на оглас: Се продава


Циркулар со мотор 7.5 kw со би метал заштита, со можност за сечење и разбичување
Електро мотор 4.5 kw
Шмиршајбни со 1 и 2 камени

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач