Logo

Audi a4 2.0tdi

Број на оглас: 3452428 | Објавен на: 21.09.2020, 12:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava audi a4 2005 god 2.0tdi vo perfektna sostojba . Samo cash . 4000evra fiksna

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 Stugaa