Logo

Prodavam stari bakarni tepsi kotli.

Број на оглас: 3452434 | Објавен на: 26.03.2020, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €

12 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Антиквитети, Уметност, Колекц. / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam razni golemini na, tepsii, kotli, gumovi BAKARNI i avan 15 kilogrami tezok od 1870 god

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Dimitar

Потврден огласувач