Logo

Alfa Romeo 156 DELOVI

Број на оглас: 3452752 | Објавен на: 28.03.2020, 19:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 156

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 100000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 01.2018

Сила на моторот: 114 kw / 155 ks

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam delovi za Alfa Romeo 156, imam se komplet, se sto vi treba, ceni povolni. -
Odgovaram i na e-mail i na
075-447-984

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Alfa