Logo

Magnat 145 856 активен субвуфер

Број на оглас: 3452758 | Објавен на: 23.02.2020, 18:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.900 МКД

4.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вид на оглас: Се продава


Продавам активен субвуфер Magnat 145 856.
Користен е доста малку, во одлична состојба.
60w јачина со 8 инчен драјв.
Сликите се од вуферот.

 zoran

Потврден огласувач