Logo

Seat Leon Cupra FR ( Сеат Леон Купра FR ) UNIKAT

Број на оглас: 3452785 | Објавен на: 08.05.2020, 04:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 168 kw / 228 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.800 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NAPOMENA !!! Info samo na broj 078/453-915

Brojot podolu vo oglasot ne e aktiven

Ultra Full oprema

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 sd