Logo

Se prodava nivi vo selo koince Kumanovo

Број на оглас: 3452887 | Објавен на: 15.02.2020, 00:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 15000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nivi vo selo Koince kumanovsko
15000 m se naodja vo selo koince
5000 m se naodja vo blizina na koinski most vo blizina ima struja i selsi vodovot
Info na 0038971354215 Oliver

 Куманово    Општина:Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

 srbo

Потврден огласувач