Logo

Mercedes-Benz E-klasa 220 CDI avtomatik, 2005

Број на оглас: 3452963 | Објавен на: 10.08.2020, 06:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 220

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 6.890 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes e 220 cdi,avtomatik, elegans oprema, klimatronik, tempomat, 4 letni i 4 zimski gumi od 2018 godina i osum original aluminski bandashi 16 ki, zelen karton,servisiran ,registriran do dekemvri 2020 godina,odlicno zacuvan
tel. 076 446 106

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mende

Потврден огласувач