Logo

kazan казан kazani za rakija

Број на оглас: 3452978 | Објавен на: 20.11.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Занаетчиска дејност

Вид на оглас: Се продава


изработувам казани за ракија

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Санде Мојчески

Потврден огласувач