Logo

STALKA ZA DVE KLAVIJATURI

Број на оглас: 3453003 | Објавен на: 26.03.2020, 09:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

6.500 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Вид на оглас: Се продава


STALKA ZA DVE KLAVIJATURI NOVA NE KORISTENA! Tel 076 440 207

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач