1 / 5
FIAT MAREA-KARAVAN1.9 TD +zelen karton
16 €
Цената не е фиксна
25.03.2023 20:37

Гази Баба / Скопје

Марка:

Fiat

Модел:

Marea

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2023

Сила на моторот:

74 kw / 101 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Fiat Marea 1.9 TD Karavan..
Kolata e vo odlicna sostojba..
Servisirana Redovno,
Zimski+Letni Gumi,Alu.Bandazi..
EL.Stakla,EL.Retrvovizori..
Nov Akumulator..
Napraven servis.. 11.2022god
Nova prednica,viljuski stabilizatori i dr
Dogovor na lice mesto..
Pogodna,Funkcionalna za Rabota
Mozna zamena..ponudete..

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

nikola
Потврден огласувач
072246472
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам