Logo

Euro kuka

Број на оглас: 3453659 | Објавен на: 30.06.2020, 21:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Euro kuki za vozila
.Megane scenic sx4x4
Audi A4 karavan 98g
Vectra C karavan.
Astra H karavan
Astra g karavan
Mercedes c202
Mercedes.e 210
Sharan .galahi .Alhambra..

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач