Logo

Ford Fusion

Број на оглас: 3453792 | Објавен на: 19.01.2020, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fusion

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fusion 1.4tdci ful oprema registriran i folii so atest za poveke informacii mob.070/269-600

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 ×××

Потврден огласувач