Logo

Cloud storage intelegent camera

Број на оглас: 3453793 | Објавен на: 19.02.2020, 19:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Вид на оглас: Се продава


Tel: 070486964

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Shpetim

Потврден огласувач