Logo

Продавам алуминиумски бандажи 17" 4X100 за Рено

Број на оглас: 3453835 | Објавен на: 10.04.2020, 02:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Продавам четири алуминиумски бандажи 17" 4X100 од Рено Меган 2 во одлична состојба.

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 Сашо

Потврден огласувач