Logo

Polovni delovi

Број на оглас: 3454238 | Објавен на: 12.02.2020, 14:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 111 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Opel vectra 1.6 16 v
Opel astra 1.6 16 v
Opel astra 1.6 8 v
Audi a4 1.9 tdi
Polo 1.4 99
Polo 1.0 2001g
Akcent 1.3
Lanos 1.5
Reno megan
Ford mondeo 1.6
Pezo 306 hdi
Fiat brava 1.2 1.4
Fiat punto 1.1 i 1.7td
Fiat marea 1.9 jtd
Samo na delovi kont tell 071 954 401

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 miki

Потврден огласувач