Logo

Prodavam MAN Tga

Број на оглас: 3454271 | Објавен на: 03.06.2020, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.700 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Man Tga 460 euro 3 u odlicna sostojba na MK tabli so istecena registracija. Kamionot e vozen vlekac niz MK za sopstveni potrebi.

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Borce

Потврден огласувач