Logo

Prodavam kamion DAF FT854101

Број на оглас: 3454293 | Објавен на: 23.05.2020, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2007 godina, euro 5
avtomatik

kontakt : 070 354 127 Damjan

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач