Logo

Prodavam kamion DAF FTXF95480

Број на оглас: 3454297 | Објавен на: 23.05.2020, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2003 godina, euro 3
manual

kontakt : 070 354 127 Damjan

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач