Logo

Prodavam kamion DAF CF85410

Број на оглас: 3454304 | Објавен на: 23.05.2020, 19:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


2007god, euro 5
manual

kontakt : 070 354 127 Damjan

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 dimitar

Потврден огласувач