Logo

Plockar - Plocki / Плочкар - Плочки - plockari

Број на оглас: 3454606 | Објавен на: 20.09.2020, 17:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Плочкари

Вид на оглас: Се продава


Монтажа (лепење) на секаков вид на керамички плочки од страна на искусен мајстор со 30год искуство.
Разубавете го Вашиот дом или објект со помош на професионалец!
Цена по договор

Мајстор:
Ристе 075 991 784
Ристе 075 991 784
Ристе 075 991 784

https://www.facebook.com/Plocki-%D0%9F%D0%BB%D0%BE%D1%87%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D1%87%D0%BA%D0%B8-965643100120960/

 Прилеп    Општина:Прилеп

Прати Е-Маил

 Q10

Потврден огласувач