Logo

RENAULT RENO CLIO MEGAN TWINGO KANGO DELOVI

Број на оглас: 3454640 | Објавен на: 21.11.2020, 08:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Clio

Година: 1999

Гориво: Бензин

Километри: 10000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 1 kw / 1 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


neno clio
reno megan
reno kango
reno twingo
reno 19\9\5 i dr

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 polovni avtodelovi

Потврден огласувач