Logo

Med мед

Број на оглас: 3454708 | Објавен на: 19.09.2020, 08:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5 €
Цената не е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Вид на оглас: Се продава


-Се продава ливатски мед, цена 400 денари 1 кг. Медот е сместен во канти купени од Напредок пчелка, наменети за мед ...
-Медот се наоѓа во Куманово...
Од 10 до 120 кг цена 380денари, над 120 кг цена 350ден.
Tел за контакт: 076 634 942

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач