Logo

Opel Insignia sports tourer 2.0 cdti

Број на оглас: 3454734 | Објавен на: 06.04.2020, 23:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Insignia

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 120000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo perfektna sostojba,so originalna kilometraža,napraven mal i golem servis,so novi zimski gumi.vredi da se pogledne.Kontakt telefon 070-631-596 Suad -Moze zamena za Golf 6

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Nedim

Потврден огласувач